התמונה מהאתר http://www.corbani.com/

היום האחד בפברואר. בעוד כשבועיים, ב 14.2, יחול וולנטיינ'ס דיי.  מה זה בכלל היום הזה?  בויקיפדיה כתוב כך: "יום ולנטיין או יום ולנטינוס הקדוש החל ב-14 בפברואר, הוא חג אהבה שמקורו במסורת הנוצרית, המצוין במדינות רבות ברחבי העולם, אף על פי שברובן אינו נחשב יום חג רשמי. גם בישראל אומץ החג והוא נחוג בצורה בלתי רשמית כיום האהבה, בנוסף לחגיגות של יום האהבה העברי, המצוין בט"ו באב."

מה אכפת לי מהחג הנוצרי הזה? אז בעקרון לא ממש אכפת לי מהמקור של החג אבל מאחר שולנטינוס הקדוש לא נהג להרוג יהודים להנאתו, אני מאמצת בשמחה את החג הזה כעוד יום שבו אפשר לציין אהבה בכלל ואהבה לבן/ת הזוג בפרט.

אז לכבוד התאריך הזה החלטתי לתת סדרת טיפים לזוגיות, סדרה שמתחיחלה היום ותסתיים ב 14.2 גם אם רצוי ליישם את הטיפים הללו בכל השנה ולא רק בשבועיים הללו. כך שהפוסטים הקרובים יהיו קצרצרים אבל יישומם יתרום לחיי האהבה והזוגיות שלכם אז שווה, לא?

והטיפ הראשון – דאגו להחמיא אחד לשניה ואחת לשני לפחות פעם אחת ביום. אפשר כמובן גם יותר. מחמאה אמיתי, משהו שאתם באמת אוהבים, מעריכים, רואים, משהו שישמח את הצד המקבל. וגם לא פחות חשוב, כשמקבלים מחמאה – לומר תודה.

להתראות מחר בטיפ הבא. אגב, אפשר להרשם כאן משמאל כדי לקבל עדכון כשהטיפ מתפרסם. שווה.