אני כאן בשבילך:

פרטני

יש קושי? מחפשים עם מי לדבר? מרגישים שחסר קצת אוויר? אני אקשיב, אעיר ונערוך סיעור מוחות – אתם לא לבד.

זוגי

בכל קשר זוגי יש עליות ומורדות ולפעמים צריכים מישהו מבחוץ שיתן נקודת מבט קצת אחרת. אני כאן בשבילכם, לעזור לכם להתגבר על הקושי ולהמשיך ביחד בזוגיות טובה, בחברות ובאהבה.

הורות

להיות הורה זה מקצוע במשרה מלאה, בלי הפוגה ובלי הוראות הפעלה. אני כאן כדי לייעץ במקרים בהם האינטואיציה והרצון להיות הורה טוב אינם מספיקים וצריך ייעוץ חיצוני. אתם ההורים הכי טובים לילדים שלכם ואני כאן כי לפעמים גם ההורים הכי טובים צריכים עוד נקודת מבט ושיחה טובה.

לידה שקטה

עברת לידה שקטה ואת לבד, אין לך עם מי לדבר על הרגשות, התחושות, הידיים הריקות.

אני כאן בשבילך, להקשיב לך, להיות איתך בכאב שלך, לתת מקום לקושי ולאבדן.

משפחה במשבר

אחד מבני המשפחה חולה, מאובחן בתסמונת, מעבר דירה עובר בצורה קשה, מישהו קרוב נפטר. התמודדות עם משברים היא מורכבת ולא תמיד ניתן להתמודדות הזאת את הזמן והמרחב הנחוצים והמשבר מתמשך ופוגע באיכות חי המשפחה. אני כאן כדי לעזור לכם להתגבר על המשבר, להתמודד עם האתגר ולחזור לשגרה מחוזקים.

שיקום יחסים

קשיים ביחסים יכולים להופיע בהקשרים שונים ומשונים וגם בשביל זה אני כאן. החמות והכלה לא מסתדרות והבן תקוע באמצע, הגיסות רבות, הסבתא לא מדברת עם הנכד, האחים כועסים אחד על השני. משפחה מורחבת גם היא משפחה שצריכים לעבוד על היחסים בתוכה. צרו קשר אם יש משבר משפחתי שצריך לפתור כדי להמשיך לחיות ביחד, במשפחה המורחבת, כדי שערב חג יהיה משפחתי ונחמד ולא טראומה משתמשכת. וגם חברות טובות יכולות להקלע למשבר שתוקע את היחסים ביניהן, הן אוהבות ורוצות להמשיך להיות בקשר אך לא יודעות להתגבר על המשבר. אני כאן בשביל לשקם כל מערכת יחסים שזקוקה לקצת חום ואהבה בשביל להמשיך להתפתח.