מה אני עושה

בקליניקה אני מטפלת בנשים וגברים בהרכבים שונים, אפשר להגיע כמשפחה, עם החמות והגיס, אפשר להגיע בזוג ואפשר להגיע לבד. חלק מהטיפולים קורים גם בסקייפ או מסנג’ר. איך שנוח לך.

במה אני מטפלת בעיקר?

טיפול זוגי

‘אני רוצה שתחזירי לי את האישה שלי, זאת שהייתה לפני 5 שנים כשנפגשנו’.

‘אני כבר לא מוצאת את השמחה והתשוקה שהייתה לי בתחילת הקשר’.

‘אנחנו ביחד כבר 17 שנים ובין הילדים, העבודה, החיים והמשימות שכחנו את עצמינו, את הקשר שלנו. אנחנו כבר לא יודעים מי אנחנו’.

אלה חלק מהמשפטים שאומרים זוגות שבאים אלי לטיפול זוגי ורוצים להמשיך לחיות ביחד. הם מגיעים, קצת לא נעים להם שהם באים כי הרי ‘מה הבעיה להיות ביחד’. אז האמת היא שזה לא קל בכלל. זוגיות טובה מצריכה הרבה עבודה, על תקשורת, פרגון, הדדיות, על הבעת צרכים ועל הקשבה. יש זוגות שזה בא להם בטבעיות ויש הרבה יותר זוגות שצריכים לעבוד על זה.

אז אם אחד או יותר מהמשפטים האלה נשמע לך מוכר, שווה לבוא לטיפול זוגי כי אין סיבה לחיות בקושי עם האדם היחיד במשפחה שבחרת במודע להיות איתו.

בחדר הטיפולים נעבוד ביחד לשפר את הקשר והתקשרות שלכם ונמצא כלים לייצר זוגיות חזקה, חברית וטובה.

גם אם הקשר שלכם טוב, אפשר להפוך אותו למצויין עם קצת תשומת לב, עבודה על הקשר ורצון לחיות חים זוגיים מלאים וטובים. 

מה קורה בחדר?
אנחנו נפגשים, קצת מספרים על העבר של הקשר, איך הכרתם ועל החיים עד היום. אנחנו מדברים על המצב היום, מה קורה ביניכם, איך אתם מרגישים. בוחנים מה השתנה ולמה ולאן אתם שואפים ומוצאים את הדרך להגיע לשם. ואם אתם מרגישים שאתם רוצים להיפרד, אפשר לעבור הליך גישור ולהיפרד בטוב. 

צרו קשר

סגירת תפריט
מעבר לסרגל הכלים