מה אני עושה

בקליניקה אני מטפלת בנשים וגברים בהרכבים שונים, אפשר להגיע כמשפחה, עם החמות והגיס, אפשר להגיע בזוג ואפשר להגיע לבד. חלק מהטיפולים קורים גם בסקייפ או מסנג’ר. איך שנוח לך.

במה אני מטפלת בעיקר?

הורות ומשפחה

אני מטפלת בנושאים שונים הקשורים לזוגיות, הורות ומשפחה:

זוגיות אחרי לידה.
לידה של תינוק חדש זה אחד האתגרים הכי משמעותיים לזוגיות שלכם, החל משלב ההחלטה והכניסה להריון, דרך כל תקופת ההריון, הגוף המשתנה, ההורמונים המשתוללים והחששות וההתרגשות המלווים אותו וכלה בלידה של תינוק שהופך לגמרי את כל מה שידעתם על עצמכם עד עכשיו. אחרי לידה אחד הדברים האחרונים שיש לכם ברשימת סדרי העדיפות זה הזוגיות שלכם ועם זאת, זה נושא שכדאי לשים לב אליו ולטפל בו. מצד שני, אחרי לידה, יש תינוק, יש המון דברים לעשות, אין מספיק זמן.

רוב הזוגות מניחים את הזוגיות שלהם בצד. גם קשה להגיע לטיפול עם התינוק. בעצם, לא בטוח שצריך טיפול. ואולי כן? אז לא צריך להתלבט יותר אם כן או לא, יש שירות ייעוץ ‘אני רק שאלה’ בטלפון או בשיחת וידאו שבו ניתן לערוך שיחה ממוקדת עד 20 דקות לפתירת בעיות קטנות. ואם חושבים שצריך משהו יותר ארוך, אז אפשר בהחלט לעשות זאת מרחוק ואפילו לא תמיד צריך את שניכם בשביל זה.

זוגיות צעירה.
מאחר וזוגיות מאוד מעניינת אותי, חשבתי שיש מקום להתחיל לטפל בזוגיות בתחילתה.  זוגות רבים מגיעים לטיפול כשהמצב כבר קשה ומתסכל וחבל. הרבה פעמים עדיף להגיע לכמה שיחות בתחילת הקשר כדי לשפר אותו, ללמוד תקשורת טובה, הקשבה ודרכים להביע את עצמכם כך שהשני יוכל באמת להקשיב.

רצוי גם לעזור לסביבה של הזוגות הצעירים לטפח את הזוגיות שלהם בצורה בריאה מההתחלה. בשביל זה נועד השירות של שיחות לנשים בגילאי 40 ומעלה שהילדים שלהם שבגרו, מתחילים ביחסים זוגיים.

לפעמים קשה לקבל את בני ובנות הזוג של הילדים ולכן אני עוזרת לכן בדיוק בשלב הזה. ייעוץ לגבי הדרך הנכונה להכניס למשפחה את בני הזוג של הילדים שלכן כך שהם ירצו להגיע אליכם, הילדים שלכם יהיו מרוצים והזוגיות של הילדים תתחיל בצורה טובה. בדרך כלל דרושות פגישות ספורות בלבד, כמו במקרה של דפנה, כדי ליצור תשתית חיובית לילדים שלכם ולבני זוגם וגם לכלל המשפחה לקבל לתוכה אדם חדש.

אני נפגשת איתך, אמא שהבן או הבת בזוגיות חדשה, אנחנו מדברות קצת על הילד ועל התוספת, בודקות מה הצרכים שלך, מה היית רוצה שיקרה עם הקשר הזה, מדברות על הקשר עם הילדים שלך ומה קורה ביניהם, לפי הערכים המשפחתיים שלך אנחנו מנסות לראות מה היא הדרך הטובה ביותר להכניס את התוספת למשפחה. קשר חמות כלה הוא קשר מורכב, כדאי לבנות אותו טוב מההתחלה.

צרו קשר

סגירת תפריט
מעבר לסרגל הכלים