מה אני עושה

בקליניקה אני מטפלת בנשים וגברים בהרכבים שונים, אפשר להגיע כמשפחה, עם החמות והגיס, אפשר להגיע בזוג ואפשר להגיע לבד. חלק מהטיפולים קורים גם בסקייפ או מסנג’ר. איך שנוח לך.

במה אני מטפלת בעיקר?

גישור

זוגות לקראת גירושין.

ביחד איתכם אני בודקתם מה מצב הקשר שלכם, אם אתם מעוניינים להמשיך להיות ביחד או רוצים להיפרד ולפי מה שמתאים לכם אנחנו פועלים.
במקרה של גישור, המחשבה העיקרית שלי היא שגם אם מתגרשים, לעולם לא נפרדים מההורה השני של הילדים ולכן צריך להיפרד בצורה יפה ומכבדת שתאפשר להמשיך להיות בקשר לטובת הילדים. והאמת? גם לטובתכם כי יותר קל להמשיך בצורה נעימה מאשר בכעס ונקמנות.

בגישור בדרך כלל עובדים שני מגשרים בחדר. בודקים מהם הדברים שחשובים לכם ואת החלופות הקיימות. מדברים על הילדים, המצב הכלכלי, החלומות שלכם ואיפה אתם רוצים להיות בעוד כמה שנים. לפי התשובות שלכם אנחנו בונים ביחד תכנית לפרידה. את כל השיח עושים בכבוד הדדי ובהבנה שהקשר ביניכם צריך להיות קשר טוב לטובתכם ולטובת הילדים.

עם סיום הפגישות אתם יוצאים עם הסכם המאפשר לכם לחיות ביחד, אתם יודעים בדיוק מה הזכויות שלכם, מה החובות שלכם, מתי אתם רואים את הילדים ואיך מתקשרים במקרה שרוצים לשנות משהו. הכל נעשה בתקשורת טובה, בהקשבה, בתיאום איתכם ועם רצונותיכם. 

גישור הוא החלופה הטובה, הזולה והמכבדת לגירושין וכדאי להתאמץ להגיע למגשרת שתעזור לכם לחיות בנפרד אך בידיעה שאתם ממשיכים להיות הורים טובים לילדים שלכם. 

צרו קשר

סגירת תפריט
מעבר לסרגל הכלים