אחרי לידה

זוגיות אחרי לידה היא מאתגרת. סדרי העדיפויות משתנים בבת אחת, הזמן שלכם הוא כבר לא שלכם, יש עוד אדם קטן שצריך לדאוג לו, יום הוא לא יום ולילה הוא בטח לא לילה. לדאוג לזוגיות אחרי לידה זה מאתגר ואפילו לא תמיד אפשרי. כשסיפרתי שאני עוסקת בזוגיות אחרי לידה, שמעתי לא אחת את התגובה ‘טוב, זה בטח קצר כי אין דבר כזה’. אחרי לידה. טיפול זוגי אחרי לידה יעל בשור

אז יש דבר כזה. חייב להיות. נכון שבשבועות הראשונים אחרי הלידה אין אפשרות לחשוב על זוגיות ולוקח זמן להסתגל. אבל חשוב מאוד להתחיל לסגל בסדר היום גם זמן לזוגיות. מספיק כמה דקות של חיבוק, חיוך, שכל אחד יספר לשני משהו על עצמו ועל היום שהיה לו (שלא קשור לנוזלים שנכנסים ויוצאים מהתינוק). אולי להתחיל לאכול ביחד ארוחת ערב או בוקר, אולי לצאת לטיול ביחד, לעשות משהו קטן שעושה לכם טוב. להשתדל לעשות זאת כל יום… ולאט לאט להרחיב את הזמן המשותף ואת הדברים שעושים ביחד, כל זוג לפי מה שמתאים לו.

יש עוד נושאים רבים שאפשר לדבר עליהם בנושא הזה, אני כותבת על כך למשל כאן. אם את מרגישה שיש לך שאלה זוגית או אחרת ואת רוצה להתייעץ, מוזמנת לשוחח איתי, אפשר גם טלפונית (בכל זאת, אחרי לידה. לא צריך למצוא שמרטף ולצאת מהבית). אפשר שיחה קצרה של עד 20 דקות או שיחה טיפולית בסקייפ. מה שמתאים לך. אשמח לעזור לך בקשיים שאת נתקלת בהם אחרי הלידה.
ושיהיה במזל טוב.

סגירת תפריט
מעבר לסרגל הכלים