מישל וברק אובמה הלכו לטיפול זוגי

כן כן, גם מישל וברק אובמה נעזרו בייעוץ זוגי. מישל אובמה התראיינה לקראת צאת ספרה החדש. היא נשאלה על תחומים רבים עליהם כתבה בספר ובין הנושאים עלה עניין הטיפול הזוגי. מישל דיברה על כך שיש צעירים רבים שחושבים שנישואין זה דבר שבא בקלות. היא סיפרה שבמהלך הייעוץ הם למדו איך לפתור את חילוקי הדעות שלהם, היא סיפרה שלמדה שהיא זאת שאחראית על האושר שלה ולא ברק. היא סיפרה שהיא מכירה הרבה זוגות צעירים שנאבקים וחושבים שכנראה משהו פגום בהם אם הם לא מצליחים לצלוח את חי הנישואין בקלות. היא רוצה שכולם ידעו שמישל וברק אובמה עם הנישואין הנהדרים שלהם והאהבה הרבה שהם חשים אחד לשני גם הם עובדים על חיי הנישואים שלהם ומקבלים עזרה.

נהנתי מאוד לשמוע את אובמה מדברת על חייה ובמיוחד הרשים אותי שהיא מגלה פרטים אישיים על החיים שלה בשביל שאחרים ירגישו שזאת לא בושה לבקש עזרה ושלהעזר באשת מקצוע בתחום הנישואין זאת לא בושה אלא בעצם סוג של דרך חיים, משהו טריוויאלי שמסייע באמת לחיים ושגם זוג פומבי וחזק מקבל עזרה בתחום. מה שנקרא “אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר”.

מכבדת את מישל אובמה על הפתיחות בה היא מדברת על החיים הזוגים שלה. מקווה שהדברים שלה יעשו שינוי בדרך בה אנשים תופסים טיפול זוגי. אין צורך לחכות שיקרה משהו בנישואים בשביל ללכת לייעוץ, אפשר גם להקל, ללמוד דרכים טובות לתקשר ואפילו ללמוד דברים נפלאים על בני הזוג.

 

סגירת תפריט
מעבר לסרגל הכלים